Fryzjer

Loreal Professionnel w salonach wielkich fryzjerów na całym świecie

 

Studio Fryzur oferuje profesjonalne usługi dla Pań i Panów oraz bezpłatne konsultacje i porady prowadzone przez naszych fryzjerów – stylistów. Systematyczne szkolenia, między innymi w akademii firmy Loreal, realizowane indywidualnie dla każdego z pracowników pozwoliły fryzjerom osiągnąć i utrzymać najwyższy poziom kwalifikacji zowodowych, potwierdzony wieloma dyplomami i certyfikatami branżowymi. Wykonujemy szeroki wachlarz usług pielęgnacyjnych i upiększających przeznaczonych dla twoich włosów.

 

Oferujemy:

 

Odsiwianie (tuszowanie siwizny włosów męskich) specjalnym Coverem

Odsiwianie (tuszowanie siwizny włosów męskich) nie ma nic wspólnego z klasycznym  farbowaniem włosów , którego celem jest uzyskanie trwałego intensywnego koloru, jakiego oczekują kobiety.
Odsiwianie jest przeznaczone dla mężczyzn, którzy cenią sobie młody elegancki wygląd. Specjalny Cover tuszuje siwe włosy, nadając im dyskretny i perfekcyjnie naturalny kolor bez radykalnej zmiany wyglądu, a brak pełnego intensywnego pokrycia sprawia, że NIE BĘDĄ WIDOCZNE ODROSTY charakterystyczne dla koloryzacji damskich.

Dzięki temu siwe włosy stają się mniej widoczne, fryzura odzyskuje naturalne barwy, a zmiana jest dyskretna.
Zabieg oparty jest na technologii Chrono-Blend wykorzystującej starannie wyselekcjonowane, zbilansowane barwniki dające wyjątkowo naturalny efekt.

farbowanie klasyczne
baleyage i refleksy
farbowanie naturalne (ton w ton)
dekoloryzacja włosów (ściąganie koloru)
koloryzacja ombre
rozjaśnianie włosów
strzyżenia klasyczne i awangardowe zgodne z najnowszymi trendami światowej mody
kuracje pielęgnacyjne i regenerujące
fryzury ślubne, okolicznościowe, upięcia

 

 

 

Dekoloryzacja włosów – czyli odbarwianie, ściąganie koloru – to zabieg polegający na usunięciu z włosów sztucznych barwników. Stosuje się go, kiedy chcemy diametralnie zmienić kolor włosów. Koloryzacja ombre – najnowszy trend w koloryzacji.

 

Metoda ta polega na stopniowym rozjaśnianiu włosów, (a szczególnie ich końców) tak, by całość wyglądała naturalnie i świeżo. Łagodne przejścia kolorów odejmują lat, wyglądają modnie i stylowo.

 

 

 

 

 

 

ZABIEGI PIELEGNUJACE I REGENERUJĄCE:

 

L’oreal Fiberceutic Expert

 

Botox do włosów to nowoczesna metoda intensywnej kuracji wypełniającej do włosów bardzo zniszczonych i porowatych, np. po zabiegach chemicznych, bądź szkodliwym działaniu warunków atmosferycznych.

Kuracja uszczelniająca Fiberceutic oparta na rewolucyjnym składniku Intra-Cylane – cząsteczce o wielotorowym działaniu – wzmacniającej uszkodzoną lub osłabioną powłoczkę włosa. Intra-Cylane wnika w wewnętrzna strukturę włosa, docierając dostatecznie głęboko, by stworzyć elastyczną i zarazem silną konstrukcję wzmacniającą włókno i przeciwdziałającą jego dalszemu uszkadzaniu.

Kuracja „Botox” jest tak silna i daje tak trwałe efekty, że wystarczy ją powtórzyć raz na dwa, trzy miesiące. Zabieg zapewnia rewelacyjne rezultaty!

 

Cena zabiegu przy zużyciu:

 

1 Ampułka + Specjalistyczna maska – 89 zł – 109 zł

(wraz ze strzyżeniem, myciem i modelowaniem włosów)

 

 

K’erastase Vita-Ciment

 

Zabieg przeznaczony dla włosów osłabionych, farbowanych i łamliwych. Kosmetyki pielęgnacyjne Resistance posiadają unikalny związek ceramidów, naturalnych protein i aktywnych kationów, zwany Kompleksem Vita-Cement. Kompleks ten wnika w głąb włosa i zastępuje ubytki naturalnego cementu międzykomórkowego. Odbudowuje i odżywia włosy, dzięki czemu nabierają naturalnej sprężystości, połysku i dyscypliny. Już w krótkim czasie odzyskają zdrowy wygląd, staną się silne, odporne i podatne na układanie.

 

Cena zabiegu:

 

119 zł – 139 zł  (wraz z myciem, strzyżeniem i modelowaniem)

 

Ultradźwiękowa regeneracja włosów kosmetykami L’oreal

 

Zabieg regeneracyjny polegający na odbudowie struktury włosów przy pomocy aktywatora ultradźwiękowego, który wyglądem przypomina prostownicę do włosów, jednak w odróżnieniu od niej nie nagrzewa się, natomiast emituje delikatne ciepło, ultradźwięki oraz podczerwień , przez co staje się idealnym narzędziem do uzyskiwania najwyższych korzyści z aplikacji kosmetyków pielęgnujących włosy. Promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczoną tkankę włosów, przywraca elastyczność włóknom włosa oraz domyka łuski, a ultradźwięki zwiększają absorpcję składników odżywczych, powodują bezpośrednie wnikanie substancji pielęgnacyjnych do kory włosa.

 

Cena zabiegu:

 

69 zł – 89 zł  (zabieg nie obejmuje strzyżenia, a cena uzależniona jest od długości włosów)

Opcjonalnie możliwa jest dopłata do strzyżenia- 30 zł

 

 

 Możliwość komentowania jest wyłączona.