Mezoterapia mikroigłowa Dermapen

NOWOŚĆ – Dr. pen

 

Lifting, regeneracja i odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu lub innych części ciała.
Likwidacja zmarszczek, blizn i przebarwień przy użyciu Dr.pena

Przykładowy zabieg.

Przykładowy zabieg.

 

 

 

 

Schemat działania dermapena.

 

Porównanie mezoterapii wykonanej dermarollerem i dermapenem.

 

1

 

Zastosowanie nakłuwania w kosmetyce zdaniem Pana doktora Artura Markowskiego
(artykuł opublikowany w czasopiśmie Les Nouvelles Estehtiques  nr1/2015)

http://wirtualnaklinika.pl/dermapen-odmladzanie-nakluwanie/

1str47

 

DermaPen jest nowoczesnym urządzeniem którego działanie polega na precyzyjnym prostopadłym, nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igiełek. Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,25 mm do 2 mm, co umożliwia wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

 

Jednostkowe nakłucie skóry trwa jedynie ułamek sekundy, przez co zabieg jest praktycznie bezbolesny, (ale na życzenie klienta możliwe jest zabieg w znieczuleniu).

 

Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia Derm Pen ma bardzo szerokie spektrum działania. Pobudza naturalne procesy regeneracji i odnowy skóry, obudowy warstwy kolagenowej i elastyny, stymuluje proces melanogenezy, co prowadzi do ujednolicenia koloru i struktury skóry.

 

Niewielka powierzchnia kartridża i możliwość regulacji głębokości perforacji skóry pozwala na bardzo dokładne opracowanie każdego obszaru zabiegowego z uwzględnieniem różnej głębokości nakłuć. W połączeniu z odpowiednio dobranymi preparatami ( kwas hialuronowy, mezokoktajle, serum i inne substancje aktywne) terapia Dermapenem stanowi skuteczny sposób w terapii wielu defektów skóry. Wymienny jednorazowy kartridż gwarantuje 100% higieny podczas każdego zabiegu.

Wskazania do zabiegów urządzeniem  Dermapen

 

Skóra dojrzała – zabieg daje widoczne pogrubienie skóry, poprawę napięcia, efekt delikatnego liftingu, spłycenie drobnych zmarszczek, zmniejszenie porów, a dzięki pogrubieniu naskórka naczynka krwionośne stają się mniej widoczne.

Przebarwienia – zmniejszają się przebarwienia posłoneczne, wyrównuje koloryt skóry twarzy, szyi i dekoltu. Blizny, rozstępy – zmniejszają się, im stają się niewidoczne, poprzez regenerację elastyny i warstwy kolagenowej.

Przerosłe blizny (pozabiegowe, pooparzeniowe) ulegają „zmiękczeniu” i spłaszczeniu. Łysienie – znajduje również zastosowanie w leczeniu łysienia, szczególnie u osób dla których zabieg klasycznej mezoterapii jest zbyt bolesny.Możliwość komentowania jest wyłączona.