uslugi

Lifting kolagenowy

lifting kolagenowy

Jako jedna z pierwszych firm w Krakowie proponujemy Państwu zabiegi pielęgnacyjne:

  • lifting twarzy,
  • lifting szyi,
  • lifting dekoltu,

wykonywane z użyciem w 100% naturalnego polskiego kolagenu produkowanego przez firmę Inventia Polish Technologies z siedzibą w miejscowości Żuławka koło Gdańska.

Dlaczego warto wybrać nasz lifting kolagenowy ?

Na rynku jest bardzo dużo różnych preparatów kolagenowych, wyższość polskiego kolagenu polega na opracowani nowoczesnej technologii produkcji opartej o liofilizację czyli odwadnianie w niskich temperaturach i niskim ciśnieniu, bez podgrzewania co gwarantuje, że preparat jest w 100% bioaktywny i zachowuje cenne związki takie jak witaminy, białka, enzymy i mikroelementy.
Taki naturalny kolagen, aplikowany w natywnej cząsteczce zgodnej z kodem genetycznym człowieka gwarantuje wysoką przyswajalność i skuteczność działania
Jakość tego kolagenu, jego skład, sposób produkcji, transportu i dystrybucji jest potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami ISO, czym nie mogą pochwalić się inni producenci.

Tu możesz zamówić wszystkie produkty Inventia/Souvre do pielęgnacji domowej,
szczegółowy opis wszystkich produktów znajdziesz klikając tutaj:
Lifting kolagenowy kraków

Skład kolagenu stosowanego do liftingu:

Kolagen – białko stanowiące 70% białka skóry oraz ok. 30% całkowitej masy człowieka. Jego ilość przeważa w tkance łącznej. Jest to białko wzmacniające. Ma wyjątkową zdolność wiązania wody, dzięki czemu zapewnia skórze prawidłowe nawilżenie. Pobudza proces odnowy i regeneracji, głęboko nawilża i ujędrnia skórę.

Matrixyl® 3000 – innowacyjny składnik zawierający matrikiny, czyli małe cząsteczki będące nośnikami informacji o przebudowie i naprawie skóry. Ich niewielka struktura zapewnia dotarcie w głębsze warstwy skóry, a dokładniej do komórek wytwórczych, mi.in. fibroblastów. Wpływa na spłycenie i zmniejszenie zmarszczek, a skóra staje się wygładzona, odświeżona, sprężysta i odmłodzona.

Elastyna – białko występujące w ludzkim organizmie powiązane z kolagenem. Tworzą łącznie elastyczną i nierozerwalną sieć, która jest podporą dla komórek wytwórczych oraz odpowiada za sprężystość i jędrność skóry.

Sojadine – kłada się m.in. z fitosteroli, wpływają na prawidłową odbudowę tkanki łącznej. Pobudzają one fibroblasty do produkcji kolagenu. Sterole mają właściwości regenerujące naturalny płaszcz lipidowy skóry, dzięki czemu zachowany jest odpowiedni poziom nawilżenia i zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

http://inventiapt.com/TheCompany.aspx

Kolagen to jeden z najważniejszych składników organizmu, odpowiedzialny jest za jędrność, sprężystość i gęstość skóry, oraz prawidłowe działanie wielu organów wewnętrznych np. stawów, oczu, nerek czy układu krwionośnego. Niestety z wiekiem (po 25-26 roku życia) ciało produkuje go coraz mniej, a skóra od razu reaguje na jego deficyt. Z pomocą przychodzi wówczas kolagen w kosmetyce i suplementacji.

Zalety korzystania z naszego liftingu kolagenowego:

Działanie i właściwości naszego kolagenu są nieporównywalnie szersze i skuteczniejsze niż te, które są dostępne w innych produktach dostępnych na rynku. Kolagen Naturalny „SOUVRE INTERNATIONALE” zapewni Twojej skórze wszystko to, co jest jej potrzebne.
Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, młodej cerze zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz świeży i nieskazitelny wygląd, natomiast skóra dojrzała odzyskuje elastyczność, jędrność i wygładzenie. Oprócz właściwości wpływających na poprawę ogólnej kondycji każdego typu skóry, włosów oraz paznokci, a także oprócz właściwości spowalniających proces starzeniowy skóry, kolagen swoje zastosowanie znalazł w kosmetyce leczniczej.
Wykorzystywany jest przede wszystkim przy leczeniu różnego rodzaju chorób skóry, np. AZS, łuszczyca oraz przy chorobach stawów. Przyspiesza proces gojenia się ran, wspomaga redukcję cellulitu.

Nasz kolagen to produkt w pełni naturalny, bez dodatku zbędnych składników, takich jak: parabeny, SLS, sztuczne barwniki oraz substancje chemiczne negatywnie wpływające na skórę i organizm człowieka.

lifting kolagenowy kraków