uslugi

Modelowanie sylwetki

LIPODERMOLOGIA

Modelowanie sylwetki

W naszym gabinecie modelowanie sylwetki wykonuje się przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Każdy zabieg trwa 1 godzinę (w tym czas potrzebny na przygotowanie), co pozwala na precyzyjne i intensywne oddziaływanie na wybrane partie ciała i zapewnia doskonałe efekty!

Dzięki rewolucyjnej technice lipodermologii, marzenie wszystkich kobiet o pozbyciu się zbędnych zaokrągleń i ,,skórki pomarańczowej” stało się rzeczywistością.

Metoda ta jest następną generacją zabiegów Endermologii®, polegającą na delikatniejszym ale dłuższym oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną. Dzięki zmniejszeniu siły ssącej i wydłużeniu czasu zabiegu, wyeliminowano skutki uboczne charakterystyczne dla Endermologii® takie jak ból i krwiaki, uzyskując doskonałe efekty. Wynikiem takiego oddziaływania jest stymulacja naczyniowa, eliminacja toksyn, pobudzenie odnowy komórkowej poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego.

 

modelowanie sylwetki Kraków

 

Osoba korzystająca z zabiegu ubrana jest w specjalnie zaprojektowany kostium, a dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne, działają w połączeniu z podciśnieniem, przesuwając się względem siebie.

Zabieg wykonuje się co 2 dni, a po zakończonej serii, aby podtrzymać efekt wystarczy poddać się zabiegowi raz na miesiąc. Lipodermologia jest metodą absolutnie bezpieczną i bezinwazyjną, pobudzającą jedynie naturalne procesy organizmu.

Lipodermologię stosować można przy innych zabiegach redukujących tkankę tłuszczową i celulit.

                                                                

 LIPODERMOLOGIA *              CENA 
Lipodermologia – 1 zabieg 60min.                69,00 zł
Lipodermologia – seria 10 zabiegów po 60min.               590,00 zł

 

*LIPODERMOLOGIA Wykonywana jest za pomocą specjalnych głowic z wymiennymi końcówkami. Masaż działa na zasadzie generowanego podciśnienia, zwijania i rozwijania fałdu skórnego. Pozwala to w szybszym tempie spalić nadmiar tkanki tłuszczowej i w znacznym stopniu zredukować cellulit.

 

Zabiegi modelujące sylwetkę:

 • Masaż modelujący/antycellulitowy/ujędrniający

  PROMOCJA!!!         1h – 109 zł zamiast 199 zł
  Karnet 5 zabiegów:   5 x 99 zł = 495 zł

Masaż ten polega przede wszystkim na poprawie metabolizmu w obszarze masowanych tkanek oraz polepszeniu ukrwienia, a także na usprawnieniu krążenia limfy i rozbijaniu podskórnej tkanki tłuszczowej. Efektem tych działań jest redukcja obrzęków, które towarzyszą cellulitowi, uelastycznienie skóry oraz eliminacja toksyn z tkanek. Kondycja skóry i tkanki podskórnej, a także mięśni jest wspomagana i ulega znacznej poprawie. Celem masażu modelującego jest wspomaganie rzeźbienia sylwetki w najbardziej strategicznych dla kobiet obszarach ciała, czyli oddziaływanie na powłoki brzuszne i talię, pośladki, uda, biodra a także ramiona.

Zastosowanie intensywnych i dynamicznych technik masażu wraz z użyciem profesjonalnych produktów marki Norel daje szybkie i widoczne efekty zabiegów.

 

 • Masaż bańką chińską

ok. 1h – 70zł

Masaż gumową bańką chińską redukuje cellulit i poprawia jędrność skóry. Dodatkową korzyścią jest poprawa krążenia, a także przyspieszenie przemiany materii i usunięcie z organizmu toksyn. Seria masaży powinna obejmować 10-15 zabiegów wykonywanych co 2-3dni. Masaż ten należy do najskuteczniejszych w walce z cellulitem. Przeciwwskazaniem do wykonania tego zabiegu są kruche naczynia krwionośne na nogach.
 

 

 • Zabieg wyszczuplająco-ujędrniający z termoaktywnym żelem antycellulitowym i masażem ciała jedwabistym olejkiem czekoladowym

 1h – 149 zł

Zabieg z zastosowaniem rozgrzewającego preparatu o unikalnej kombinacji składników aktywnych przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, działa antycellulitowo, poprawia jędrność i napięcie skóry, zmniejsza widoczność rozstępów. Zabieg wykonywany jest przy użyciu ekskluzywnych produktów marki M’onduniq.

 

 

ELEKTROSTYMULACJA

Zabieg elektrostymulacji umożliwia:

 • likwiduje tkankę tłuszczową uwolnioną podczas innych zabiegów np. kawitacja ultradźwiękowa, lipodermologia i inne
 • ujędrnia i modeluje sylwetkę
 • likwiduje cellulit
 • pobudza przemianę materii
 • pobudza krążenie
 • powoduje wzrost mechanizmów obronnych organizmu
 • przyspiesza wydalanie zbędnych produktów przemiany materii i toksyn

PRZECIWWSKAZANIA:

 • choroby krwi
 • niewydolność krążenia
 • choroby serca
 • obecność części metalowych w organizmie
 • ciąża
 • nowotwory