uslugi

Przedłużanie rzęs

Zniewalające spojrzenie – czyli trwałe przedłużanie rzęs

 

  • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 –  russian style, Hollywood effect
  • Stylizację metodą objętościową 2D – 8D
  • Przedłużanie z wykorzystaniem 100% naturalnych włosków z Norek metodą 2:1
  • Zagęszczanie rzęs włoskami jedwabnymi i mink
  • Trwała do rzęs
  • Odżywianie rzęs

Nie wiesz która metoda jest dla Ciebie najodpowiedniejsza ? Zapraszamy na BEZPŁATNĄ konsultację, doradzimy i pomożemy wybrać Ci tę najlepszą z metod.

Efekt końcowy zależy od oczekiwań klientki, może być  NATURALNY bądź spektakularny, rzęsy mogą mieć różny stopień podkręcenia, różną długość, długości mogą być stopniowane np. dla uzyskania efektu kociego oka.

Przedłużanie rzęs to w pełni bezpieczny zabieg, dzięki któremu zapomnisz o codziennym malowaniu i z ulgą wyrzucisz wszystkie rozmazujące się tusze i mascary.
Na wakacjach będziesz cieszyć się spojrzeniem pełnym uroku, bez jakiegokolwiek wysiłku związanego z
makijażem rzęs.
Basen, sauna, czy kąpiel w morzu – wszędzie tam nie będziesz stresować się brakiem tuszu na rzęsach.

 

Przed zabiegiem następuje demakijaż i odtłuszczenie, tak aby klej odpowiednio przymocował doklejane włoski, a efekty były trwałe. Następnie do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest druga – odpowiednio dłuższa, ciemniejsza i zalotnie podkręcona. Wykonana ze specjalnego włókna, jedwabiu lub wyczesana z prawdziwej norki. Dokładamy wszelkich starań w dbałości o wysoką jakość używanych materiałów i dlatego nasze rzęsy nie uczulą, tak samo jak hipoalergiczny klej używany do ich przyklejania. Doklejane rzęsy są naturalnie lekkie, dlatego po zabiegu nie poczujesz żadnego dyskomfortu i będziesz mogła cieszyć się nową piękną oprawą oczu zaraz po wyjściu z Studia Urody Bellissima.

 

Naturalne rzęsy, jak każdy włos wypadają, a w ich miejscu wyrastają nowe co ok. 40 – 60 dni. Dlatego co pewien czas należy je uzupełniać, tak aby podtrzymać efekty zabiegu. Dzięki temu Twoje rzęsy będą ciemne, długie i gęste 24 godziny na dobę.

przedłużanie rzęs Kraków